#dumnizubezpieczeń


#dumnizubezpieczeń / wtorek, 13 listopada, 2018

DUMNI Z UBEZPIECZEŃ! Właśnie tacy jesteśmy!

Dlaczego? Ponieważ UBEZPIECZENIA to DOBRO. Dobro w czystej postaci! To dobre zabezpieczenie na wszelki wypadek. To najwygodniejsze ze wszystkich poczucie, że jest się bezpiecznym. To dobry sposób, by przestać obawiać się „co by było, gdyby…”.
I to bez znaczenia, czy jesteś dobrym czy złym człowiekiem. Czy jesteś z miasta czy ze wsi. Czy jesteś za prawicą czy za lewicą. Czy słuchasz jazzu czy rocka. UBEZPIECZENIA o Ciebie zadbają!

Ubezpieczenia to kompetentni ludzie, którzy wykonują dobrą robotę – po to, by świat stawał się lepszy i bezpieczniejszy. To ludzie, którzy znają się na swoim fachu, którzy jednocześnie wiedzą, czym jest biznes i czym jest empatia. To ludzie, którzy kreują i dostarczają bezpieczeństwo. I których warto podziwiać: za mądrość, za rozsądek, za empatię oraz za… UPÓR! Upór, który pozwala im tworzyć świat ubezpieczeń – choć świat ten pełen jest tak niefajnych stereotypów. Nie jest łatwo z nimi walczyć, nie jest łatwo udowadniać, że ubezpieczenia są DOBRE. Ale oni to robią – konsekwentnie przekonują, że warto ufać. Konsekwentnie chcą towarzyszyć klientowi w jego życiu. I konsekwentnie chcą dbać o jego majątek oraz… o wygodę!

Ubezpieczenia są CIEKAWE. To branża, która potrafi zafascynować, rozkochać i stale podsycać emocje. To dziedzina tak wielka, że można ją wciąż na nowo odkrywać. I dalej podziwiać! Ubezpieczenia nie pozwalają się nudzić, ubezpieczenia zmuszają do rozwoju!
Ubezpieczenia są SPRAWIEDLIWE. Nie dzielą ludzi na tych, którym warto pomóc, i na tych, którzy poradzą sobie sami. Nie patrzą na granice – są wszędzie tam, gdzie klient i jego problem. Potrafią ratować z największych opresji. I uczą, jak być ODPOWIEDZIALNYM.

Ubezpieczenia to branża, której nie wolno się wstydzić. Należy być dumnym/dumną, że pracuje się na tak ważnym rynku! Na rynku, który pozwala ludziom spać spokojnie.
Jesteśmy i będziemy #dumnizubezpieczeń. Uroczyście przysięgamy! 😊 I sprawimy, że i Ty będziesz #dumnyzubezpieczeń#dumnazubezpieczeń!

Dzień dobry w nowej odsłonie! 🌞

Zobacz post na Fb.