#mówięNIErzecznikowi – dziękujemy!


#dumnizubezpieczeń, #ubezpieczenia / czwartek, 26 marca, 2020

Drodzy!
Dziękujemy Wam za niesamowite zaangażowanie w akcję #mówięNIErzecznikowi! Stanęliście w obronie ubezpieczeń, rynku, klienta i poszkodowanego – BRAWO! Sprawiliście, że Rzecznik Finansowy dostrzegł akcję i stanął przed koniecznością zastanowienia się nad swoimi postulatami!

To kilkaset razy użyty hasztag #mówięNIErzecznikowi! To setki komentarzy na naszym profilu oraz profilu Rzecznika. W ciągu 2 dni! Prawdziwa moc!!! 💪

To oczywiście jeszcze nie koniec akcji. Z myślą o Was i Waszym zaangażowaniu dalej będziemy monitorowali sytuację, a Wy dalej, nieustannie, przypominajcie Rzecznikowi, że to ubezpieczenia i system ubezpieczeniowy chroni klientów. „Wakacje od ubezpieczeń” to niebezpieczny i szkodliwy pomysł. Wciąż pokazujcie, że ubezpieczenia nie są byle kosztem, który można zawiesić, by wrócić do niego w lepszych czasach.

Wszyscy wciąż jesteśmy #dumnizubezpieczeń i to się nie zmieni. Pamiętacie, co pisaliśmy, gdy startowaliśmy z profilem Dumni z ubezpieczeń…?

„UBEZPIECZENIA to DOBRO. Dobro w czystej postaci! To dobre zabezpieczenie na wszelki wypadek. To najwygodniejsze ze wszystkich poczucie, że jest się bezpiecznym. To dobry sposób, by przestać obawiać się „co by było, gdyby…”.

Ubezpieczenia to kompetentni ludzie, którzy wykonują dobrą robotę – po to, by świat stawał się lepszy i bezpieczniejszy. To ludzie, którzy znają się na swoim fachu, którzy jednocześnie wiedzą, czym jest biznes i czym jest empatia. To ludzie, którzy kreują i dostarczają bezpieczeństwo. I których warto podziwiać: za mądrość, za rozsądek, za empatię oraz za… UPÓR! Upór, który pozwala im tworzyć świat ubezpieczeń – choć świat ten pełen jest tak niefajnych stereotypów. Nie jest łatwo z nimi walczyć, nie jest łatwo udowadniać, że ubezpieczenia są DOBRE. Ale oni to robią – konsekwentnie przekonują, że warto ufać. Konsekwentnie chcą towarzyszyć klientowi w jego życiu. I konsekwentnie chcą dbać o jego majątek oraz… o wygodę!

Ubezpieczenia to branża, której nie wolno się wstydzić. Należy być dumnym/dumną, że pracuje się na tak ważnym rynku! Na rynku, który pozwala ludziom spać spokojnie.”

💙 I to się nie zmienia. Wciąż podpisujemy się pod naszym manifestem, napisanym 1,5 roku temu 💙

Cały do przeczytania:
https://dumnizubezpieczen.pl/…/2018/11/13/dumnizubezpieczen/