Aegon i Signal Iduna: #razemwprzyszłość


#dla agenta, #promocja / środa, 24 czerwca, 2020

Razem w przyszłość… Razem w ubezpieczenia… Razem w grupówce!

Na rynku grupówek dawno nie działo się nic nowego. Aż do teraz! Aegon – Finanse i Ja i SIGNAL IDUNA Polska już jakiś czas temu zapowiadali współpracę produktową. Dziś zapowiedzi się spełniają! Ubezpieczyciele weszli w niespotykany na naszym podwórku układ: koasekurację.

Razem są silniejsi i mogą więcej zaproponować klientom oraz agentom! Tego jeszcze nie było: połączenie sił dla PODWÓJNEGO EFEKTU SPRZEDAŻOWEGO!
Do którego oczywiście potrzebują Waszego, agencyjnego wsparcia 😉

Pierwsza odsłona: wyjątkowe, zupełnie inne UBEZPIECZENIE GRUPOWE.

Co je wyróżnia?
🔹🔹 SZEROKI, ELASTYCZNY ZAKRES OCHRONY
▪️ Zakres ubezpieczenia obejmuje 73 umowy dodatkowe, w tym 55 schorzeń m.in. nowotwory o niższym stopniu zaawansowania.
▪️ Produkt zawiera również 8 specjalistycznych procedur medycznych w zakresie umowy leczenia specjalistycznego, m.in. chemio-/radioterapię, wszczepienie rozrusznika.
▪️ A do tego: brak karencji (ochrona już od 1. dnia) i wysokie sumy ubezpieczenia bez górnego limitu w umowie głównej.
🔹🔹 NARZĘDZIA
▪️ Nowoczesne narzędzia zarówno dla POŚREDNIKÓW, jak i dla KLIENTÓW. Do zarządzania procesem sprzedaży wykorzystano rozwiązanie Salesforce CRM, natomiast system kwotacji i generowanie ofert to elastyczne obliczenie składek, wybór zakresu ubezpieczenia oraz automatyczne generowanie oferty dla klienta.
▪️ Ubezpieczonym Aegon i Signal Iduna zapewnią możliwość samodzielnego przystąpienia do ubezpieczenia za pomocą e-deklaracji.
▪️ Z kolei przedstawiciel firmy, czyli np. pracownik kadr, może korzystać z prostej i czytelnej aplikacji do obsługi polisy.

Jan Zimowicz z #Aegon mówi:
„Mamy szeroki zakres polisy, który umożliwia skonstruowanie oferty dla każdej firmy: proste i szybkie oferty dla mniejszych i indywidualne :szyte na miarę: rozwiązania dla dużych pracodawców”.

Adam Malinowski z #SignalIduna dodaje:
„Chcieliśmy przenieść polisy grupowe w XXI wiek, dlatego planując stronę obsługową, postawiliśmy na wysoki poziom digitalizacji usług. Maksymalnie uprościliśmy wszystkie formalności, dając również możliwość samodzielnego wykonywania większości operacji za pomocą prostych w obsłudze aplikacji”.

Przedstawiciele #AegonPolska i #SignalIdunaPolska niedługo sami zaprezentują Wam szczegóły swojej oferty. Wyczekujcie szkoleń, które startują już niedługo!

A jeśli chcecie wcześniej znać szczegóły, by przygotować się do sprzedaży GRUPÓWKI INNEJ NIŻ WSZYSTKIE, to kontaktujcie się z:

🔹 Michał Jakubowski, Dyrektor ds. Biznesu Korporacyjnego Aegon: Michal.Jakubowski@aegon.pl

🔹 Michał Cabaj, Dyrektor Biura Sprzedaży Ubezpieczeń Signal Iduna: Michal.Cabaj@signal-iduna.pl

🔹 Krzysztof Konstanciuk, Menedżer Sprzedaży Korporacyjnej Signal Iduna: Krzysztof.Konstanciuk@signal-iduna.pl