Dołącz do CUK Ubezpieczenia i zdobywaj profity dla swoich klientów!


#dla agenta, #promocja / środa, 12 sierpnia, 2020

Pozyskiwanie nowych klientów lub przekonywanie tych niezdecydowanych nie jest łatwe dla agenta. Jednak CUK Ubezpieczenia wychodzi naprzeciw doradcom i znajduje rozwiązania ich problemów. Agenci, poza pakietem nowoczesnych narzędzi i ofertą z ponad 30 towarzystw, mają do dyspozycji również benefity dla klientów. Multiagencja CUK jako jedyna w Polsce daje konsumentom punkty PAYBACK za podpisanie każdej polisy. Dodatkowo klient może też obniżyć cenę polisy punktami PAYBACK.

Punkty PAYBACK aktywnie zbiera już 8,2 miliona osób. Możliwe jest to za pomocą plastikowych kart i nowoczesnej aplikacji. Konsumenci są nagradzani, a tym samym czerpią dodatkową radość z zakupów i doświadczeń z różnymi markami. Mogą zbierać punkty, tankując samochód, wybierając się do kina czy robiąc zakupy spożywcze, a następnie wymienić je na atrakcyjne nagrody lub zniżki.

Dzięki punktom PAYBACK agenci mogą wzmocnić i pogłębić relacje z klientami. Konsumenci chcą i lubią być nagradzani za swoje wybory zakupowe. Przyznając punkty, agent może ułatwić i uatrakcyjnić zakupy, a także przyczynić się do ich wymiany na atrakcyjne nagrody.

Klientów korzystających z punktów PAYBACK bardzo cieszy fakt, że również kupując polisę w CUK Ubezpieczenia mogą zebrać punkty PAYBACK. Podkreślam tę możliwość zarówno wśród nowych, jak i stałych klientów. Jeśli dana osoba nie posiada konta, proponuję jej założenie go u mnie. Mam karty w placówce i mogę to zrobić w kilka minut, a mój klient od razu zyskuje punkty za podpisanie polisy” – mówi Paweł Kulma, właściciel Placówki Franczyzowej CUK Ubezpieczenia w Wołominie, Ambasador akcji Lubię Ubezpieczać. – „Bardzo cenię tę możliwość. Mogę dać coś całkowicie za darmo mojemu klientowi, a on później wykorzysta to do realizacji swoich celów lub po prostu zaoszczędzi przy zakupach lub podpisaniu polisy” – dodaje.

Warto podkreślić, że całość kosztów związanych z współpracą z PAYBACK ponosi CUK Ubezpieczenia, agent może całkowicie za darmo zaoferować swojemu klientowi dołączenie do programu i wydać kartę PAYBACK. A tych od początku współpracy z PAYBACK, czyli od kwietnia 2018 roku, wydano aż 60 tys. W CUK Ubezpieczenia również aktywnie naliczamy punkty naszym klientom. Do tej pory otrzymali w naszych placówkach 130 mln punktów PAYBACK. Program PAYBACK dzięki mulitagnecji CUK zyskał nowych użytkowników, a klienci CUK – możliwość zbierania punktów u partnerów PAYBACK.

Na PAYBACKOWICZÓW i klientów CUK czekają zawsze specjalne promocje i oferty, w tym kupony umożliwiające jeszcze szybsze zwiększanie stanu konta punktowego. Zebrane punkty można wykorzystywać np. do obniżenia składki polisy w CUK lub wymienić na atrakcyjne nagrody. Promocje kuponowe zmieniają się co jakiś czas. O wszystkich klienci są informowani poprzez kampanie prowadzone przez CUK Ubezpieczenia wraz z PAYBACK. W trakcie jednej z nich klienci CUK dostali nawet 2 tys. dodatkowych punktów po zakupie ubezpieczenia. Dzięki takim akcjom agenci CUK Ubezpieczenia z łatwością zdobywają nowych klientów chętnych zrealizować dodatkowe kupony.

Wielokrotnie zdarzyło mi się, że klient wykorzystał punkty do obniżenia składki polisy. Maksymalna zniżka wynosi 200 zł i jest to równowartość 20 tys. punktów PAYBACK. Klienci często nie są świadomi tego, ile posiadają punktów, gdyż zbierają je od dawna i automatycznie. Doskonale pamiętam sytuację sprzed kilku miesięcy, gdy nowy klient bardzo ucieszył się na możliwość obniżenia składki o 200 zł. Był to początek pandemii i było widać, że ta niższa kwota składki jest mu bardzo potrzebna. Po finalizacji procesu zakupowego poczułem ogromną radość, że w tak prosty sposób mogłem pomóc człowiekowi w potrzebie. Nie tylko dobrałem mu dobre i korzystne ubezpieczenie, ale też pomogłem zaoszczędzić fundusze w tych trudnych czasach” – mówi Paweł Kulma.

Chcesz dołączyć do CUK Ubezpieczenia i ubezpieczać z pasją jak Paweł Kulma?
Agenci CUK Ubezpieczenia mają dostęp do 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych oraz nowoczesnych narzędzi, dających możliwość sprawnego porównania ofert. Wejdź na stronę https://cuk.pl/wspolpraca, wybierz model współpracy, pozostaw swoje dane kontaktowe, a nasz Manager skontaktuje się i odpowie na Twoje pytania. 

CUK Ubezpieczenia